Επικοινωνήστε μαζί μας:
2294024629
6977367150

Αθλητικό Σωματείο

Αθλητικός Όμιλος Ραφήνας

facebooknews

Το Πρόγραμμα του Αθλητικού Ομίλου Ραφήνας

ΑΙΘΟΥΣΑ 1 DOJO 1
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
11:00 – 12:00            
17:00 – 18:00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗ ΕΝΑΕΡΙΑ ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΜΙΝΙ ΓΙΑΝΝΑ ΜΙΚΡΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗ ΕΝΑΕΡΙΑ ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΜΙΝΙ ΓΙΑΝΝΑ ΜΙΚΡΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗ  
18:00 – 19:00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ Κ ΧΟΡΟΣ (ΡΥΘΜΙΚΗ) ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΝΑΕΡΙΑ ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ JUNIORS ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ Κ ΧΟΡΟΣ (ΡΥΘΜΙΚΗ) ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΝΑΕΡΙΑ ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ JUNIORS ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ Κ ΧΟΡΟΣ (ΡΥΘΜΙΚΗ) ΧΡΙΣΤΙΝΑ  
19:00 – 20:00 ΡΥΘΜΙΚΗ ΠΡΟΝΥΜΦΕΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΝΑΕΡΙΑ ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΠΡΟΕΦΗΒΙΚΟ ΓΙΑΝΝΑ ΡΥΘΜΙΚΗ ΠΡΟΝΥΜΦΕΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΝΑΕΡΙΑ ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΠΡΟΕΦΗΒΙΚΟ ΓΙΑΝΝΑ ΡΥΘΜΙΚΗ ΠΡΟΝΥΜΦΕΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  
20:00 – 21:00 ΑΪΚΙΝΤΟ ΑΡΧΑΡΙΩΝ ΠΕΤΡΟΣ ΑΪΚΙΝΤΟ ΑΡΧΑΡΙΩΝ ΠΕΤΡΟΣ ΑΪΚΙΝΤΟ ΑΡΧΑΡΙΩΝ ΠΕΤΡΟΣ ΑΪΚΙΝΤΟ ΑΡΧΑΡΙΩΝ ΠΕΤΡΟΣ    
21:00 – 22:00 ΑΪΚΙΝΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΩΝ ΠΕΤΡΟΣ ΑΪΚΙΝΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΩΝ ΠΕΤΡΟΣ ΑΪΚΙΝΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΩΝ ΠΕΤΡΟΣ ΑΪΚΙΝΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΩΝ ΠΕΤΡΟΣ    
             
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 DOJO 2
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
10:00 – 11:00           TAE KBON NTO ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ TAE KBON NTO ΔΥΝΑΜΙΤΑΚΙΑ
11:00 – 12:00           ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ
12:00 – 13:00           TAE KBON NTO MIKTO SPARRING
17:00 – 18:00 ΡΥΘΜΙΚΗ ΠΡΟΝΥΜΦΕΣ ΝΑΝΤΙΑ TAE KBON NTO ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ ΡΥΘΜΙΚΗ ΠΡΟΝΥΜΦΕΣ ΝΑΝΤΙΑ TAE KBON NTO ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ ΡΥΘΜΙΚΗ ΠΡΟΝΥΜΦΕΣ ΝΑΝΤΙΑ  
18:00 – 19:00 ΡΥΘΜΙΚΗ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΝΑΝΤΙΑ TAE KBON NTO ΔΥΝΑΜΙΤΑΚΙΑ ΡΥΘΜΙΚΗ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΝΑΝΤΙΑ TAE KBON NTO ΔΥΝΑΜΙΤΑΚΙΑ ΡΥΘΜΙΚΗ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΝΑΝΤΙΑ  
19:00 – 20:00 ΡΥΘΜΙΚΗ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΝΑΝΤΙΑ ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΡΥΘΜΙΚΗ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΝΑΝΤΙΑ ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΡΥΘΜΙΚΗ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΝΑΝΤΙΑ  
20:00 – 21:00 ΡΥΘΜΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΝΑΝΤΙΑ ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΡΥΘΜΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΝΑΝΤΙΑ ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΡΥΘΜΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΝΑΝΤΙΑ  
21:00 – 22:00   ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ ΜΙΚΤΟ SPARRING   TAE KBON NTO MIKTO SPARRING    
             
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 DOJO 3
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
06:30-07:30 ΤΖΟΥΝΤΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ       ΤΖΟΥΝΤΟ ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ  
09:00-10:00           ΤΖΟΥΝΤΟ ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ
10:00-11:00   ΤΖΟΥΝΤΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΡΧΑΡΙΩΝ   ΤΖΟΥΝΤΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΡΧΑΡΙΩΝ   TZOYNTO ΜΙΝΙΟΝS
11:00-12:00           TZOYNTO ΜΠΑΜΠΟΥΛΕΣ ΑΕ ΤΖΟΥΝΤΟ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ Β
15:30-16:30           ΕΝΑΕΡΙΑ ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΜΙΚΤΟ ΓΙΑΝΝΑ "ΥΨΗΛΟΥ" ΕΠΙΠΕΔΟΥ
17:00-18:00 ΤΖΟΥΝΤΟ RABBITS ΤΖΟΥΝΤΟ MINIONS ΤΖΟΥΝΤΟ RABBITS TZOYNTO ΜΙΝΙΟΝS ΤΖΟΥΝΤΟ RABBITS  
18:00-19:00 TZOYNTO SID TZOYNTO ΜΠΑΜΠΟΥΛΕΣ ΑΕ TZOYNTO SID TZOYNTO ΜΠΑΜΠΟΥΛΕΣ ΑΕ TZOYNTO SID  
19:00-20:00 TZOYNTO ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ Α ΤΖΟΥΝΤΟ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ Β ΤΖΟΥΝΤΟ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ Α ΤΖΟΥΝΤΟ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ Β ΤΖΟΥΝΤΟ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ Α  
20:00-21:00 TZOYNTO ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΤΟ ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ TZOYNTO ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΤΟ ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ TZOYNTO ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΤΟ ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ  
21:00-22:15 ΤΖΟΥΝΤΟ ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΤΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΤΖΟΥΝΤΟ ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΤΟ ΕΦΗΒΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ - ΚΑΤΑ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΘΕΩΡΙΑ 21:15 - 22:15 ΤΖΟΥΝΤΟ ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΤΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ  

Social Fancy Sliders

Facebook

Χορηγοί

LOGOCHAPSIASTRAVEL2

dimitris